استفاده از این فضاها برای انبار وسایل کوچک در آپارتمان


استفاده از این فضاها برای انبار وسایل کوچک در آپارتمان - تصویر 1

در خانه‌های اجاره‌‎ای که نمی‌توانید در طراحی خانه دستی ببرید و تغییراتی در آن ایجاد کنید، برای اینکه فضای کم و محدود انباری را جبران کنید، می‌توانید در داخل خانه از وسایل ساده اما کاربردی بهره بگیرید. به طور مثال، کابینت‌های قدیمی یا کتابخانه می‌توانند به عنوان فضایی برای انبار وسایل کوچک مورد استفاده قرار گیرند.


کابینت


در قسمت ورودی خانه می‌توانید کابینتی چوبی قرار دهید و انواع وسایل اضافه را درون آن جای دهید. حتی از این کابینت ها می توانید در داخل اتاق نشیمن یا اتاق غذاخوری هم استفاده کنید. با توجه به دکور و چیدمان موجود در اتاقی که قرار است از این کابینت ها بهره بگیرد، شکل و اندازه آنها را انتخاب کنید. این باعث می شود تا به عنوان یک وسیله دکوری هم جلب توجه کند. این نوع کابینت ها در طرح ها، شکل ها، رنگ ها و اندازه های مختلف در بازار موجود هستند. حتی می توانید رنگ و شکل مورد نظر خود را انتخاب کنید و به کارشناس این کار، سفارش دهید.

 


قفسه


از قفسه‌های عمودی و پیش‌ساخته می توانید برای قرار دادن انواع وسایل خانه استفاده کنید. می توانید ظروف اضافه را به حالت دکوری در آنها بچینید. یا می توانید سبدها و جعبه هایی را در طبقه های آن قرار دهید و داخل آنها وسایل ریز و کوچک را بگذارید. این قفسه ها برای تفکیک فضای اتاق ها نیز مورد استفاده دارند. این قفسه ها در انواع مختلف فلزی و چوبی موجود هستند. انتخاب شکل و جنس آن به سلیقه و دکوراسیون و البته بودجه شما بستگی دارد.


میز


شاید به نظر عجیب باشد که از میز به عنوان منبعی برای انبار وسایل نام برده ایم. اما در زیر این میز می توان صندق یا چهارپایه ای قرار داد و داخل آنها را با وسایل ریز پر کرد. یا حتی می توان سبدی زیر میز گذاشت. می تواند از سطح رویی آن برای قرار دادن وسایل مختلف بهره گرفت. میز، جای محدودی برای انبار دارد. اما می توان از آن به این مقصود استفاده کرد.

 


رخت آویز


رخت‌آویزهای کوچک در پشت در اتاق، روی دیوار یا فضای انباری می‌توانند چاره‌ساز باشد. از این قلاب ها می توانید برای آویزان کردن انواع کلید، ژاکت، کمربند، کیف و .... استفاده کنید. حتی در آشپزخانه هم این قلاب ها بسیار کاربرد دارند. می توانید از انواع قلاب ها چسبی برای دیوارهای آشپزخانه استفاده کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه