بارش باران، آماده‌سازی مراسم جایزه اسکار را با مشکل مواجه کرد. بارش باران شدید در لس آنجلس، هشتاد ششمین مراسم جایزه اسکار را با مشکل مواجه کرده بطوری که محل ورود به این مراسم با چادر و پلاستیک پوشانده شده است. یک تکنیسین شبکه تلویزیونی “ای بی سی”، با بیان اینکه چنین چیزی را در بیست ساله گذشته ندیده، می‌گوید: “این بدترین وضعیت ممکن است چون هنوز هم تمام نشده و قرار است تا یکشنبه همچنان باران ببارد”. فلیکس وان گرونینگن، کارگردان بلژیکی هم با بیان این که این باران باعث بروز بی‌نظمی در برگزاری ...

افتضاحی که در مراسم اسکار به بار آمد +تصاویر

3-Oscar[WwW.KamYab.IR]

بارش باران، آماده‌سازی مراسم جایزه اسکار را با مشکل مواجه کرد. بارش باران شدید در لس آنجلس، هشتاد ششمین مراسم جایزه اسکار را با مشکل مواجه کرده بطوری که محل ورود به این مراسم با چادر و پلاستیک پوشانده شده است. یک تکنیسین شبکه تلویزیونی “ای بی سی”، با بیان اینکه چنین چیزی را در بیست ساله گذشته ندیده، می‌گوید: “این بدترین وضعیت ممکن است چون هنوز هم تمام نشده و قرار است تا یکشنبه همچنان باران ببارد”.

2-Oscar[WwW.KamYab.IR]

فلیکس وان گرونینگن، کارگردان بلژیکی هم با بیان این که این باران باعث بروز بی‌نظمی در برگزاری این مراسم شده می‌گوید: “همه جا کمی خیس شده، برای همین وضعیت اینجا کمی به هم ریخته است. فکر می‌کنم یکشنبه کارهای زیادی برای انجام دادن داشته باشند. اینجا اکنون خیلی هم پر زرق و برق نیست.”

1-Oscar[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه