انتشار پیش نویس حقوق شهروندی توسط ریاست جمهوری (متن کامل). شهروندان از حق آزادی اندیشه و بیان برخوردارند. این حق شامل آزادی ابراز، ترویج و انتشار اندیشه و عقاید به صورت شفاهی، کتبی،الکترونیکی یا به هر وسیله دیگر به انتخاب خود شهروندبا رعایت قانون، می باشد. معاونت حقوقی ریاست جمهوری نخستین پیش نویس منشور حقوق شهروندی را منتشر کرد. به گزارش کمیاب، این پیش نویس همزمان در سایت ریاست جمهوری منتشر شده و قابل دسترس برای همگان است. معاونت حقوقی ریاست جمهوری نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: همانگونه که ر ...

انتشار پیش نویس حقوق شهروندی توسط ریاست جمهوری (متن کامل)

شهروندان از حق آزادی اندیشه و بیان برخوردارند.این حق شامل آزادی ابراز، ترویج و انتشار اندیشه و عقاید به صورت شفاهی، کتبی،الکترونیکی یا به هر وسیله دیگر به انتخاب خود شهروندبا رعایت قانون، می باشد.

معاونت حقوقی ریاست جمهوری نخستین پیش نویس منشور حقوق شهروندی را منتشر کرد.

به گزارش کمیاب، این پیش نویس همزمان در سایت ریاست جمهوری منتشر شده و قابل دسترس برای همگان است.

معاونت حقوقی ریاست جمهوری نیز در اطلاعیه ای اعلام کرد: همانگونه که ریاست محترم جمهوری به ملت ایران وعده فرموده بودند توفیق حاصل شد تا با همکاری دانشگاهیان، حوزه های علمیه، اندیشمندان و نخبگان جامعه ویرایش نخست منشور حقوق شهروندی را در صد روز اول دولت تدبیر و امید به امر ریاست محترم جمهوری تهیه و به پیشگاه شما عرضه نماید.Hoghoogh Shahrvandi[WwW.KamYab.Ir]

این منشور به مدت یک ماه برای اظهارنظر عموم ملت شریف ایران به ویژه صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، اساتید معظم حوزه های علمیه،‌ نهادهای مدنی و تشکل های مردم نهاد،‌ گروههای مختلف صنفی اعم از شهری و روستایی و عشایر غیور عرضه شده و پس از جمع آوری و اعمال نظرات رسیده به عنوان پیش نویس رسمی تقدیم رئیس محترم جمهور خواهد شد.
بدین وسیله برای تکمیل و اعتلای این منشور که نخستین سند حقوق شهروندی این سرزمین و نشاندهنده جدیت دولت تدبیر و امید برای تحقق و اجرایی شدن آن است دست یاری به سوی همه شهروندان دراز می کنیم.

متن کامل این منشور بصورت فایل pdf از طریق لینک زیر قابل دریافت است:

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه