حتما تا به حا برای شما هم پیش آمده که یک پیامک را به جای آن که به فرد مورد نظر بفرستید، برای شخص دیگری ارسال کرده باشید. این گونه موارد برای هر کسی رخ می دهد، اما برای فردی که قصد داشته همسرش را به قتل برساند، گران تمام شده است!. مردی ۴۲ ساله به نام «جفری لیتل» اهل شهر مونروی آمریکا، روز هفتم فوریه چنین پیامکی را ارسال کرده است:. "سلام شاینی. اگر به یاد داشته باشی گفتی برای قتل همسرم به من کمک خواهی کرد. من میخوام پیشنهادی بهت بدهم. بیمه عمر او بیش از یک میلیون دلار ارزش دارد، اگر هم بخو ...

حتما تا به حا برای شما هم پیش آمده که یک پیامک را به جای آن که به فرد مورد نظر بفرستید، برای شخص دیگری ارسال کرده باشید. این گونه موارد برای هر کسی رخ می دهد، اما برای فردی که قصد داشته همسرش را به قتل برساند، گران تمام شده است!

مردی ۴۲ ساله به نام «جفری لیتل» اهل شهر مونروی آمریکا، روز هفتم فوریه چنین پیامکی را ارسال کرده است:

 

"سلام شاینی. اگر به یاد داشته باشی گفتی برای قتل همسرم به من کمک خواهی کرد. من میخوام پیشنهادی بهت بدهم. بیمه عمر او بیش از یک میلیون دلار ارزش دارد، اگر هم بخواهی می توانی دخترم را نیز به قتل برسانی، بیمه عمر او نیز ۵۰۰ هزار دلار ارزش دارد."

.

قتل

 

 

آقای لیتل برنامه کاری همسرش را مشخص کرده و قصد داشته قتل را همانند حادثه دزدی و یا تصادف ماشین جلوه دهد. قرار بوده نیمی از ارزش بیمه عمر آن ها به قاتل پرداخت شود.

اما تمام نقشه های او به خاطر یک اشتباه ساده بر باد رفت. وی به جای آن که پیامک یاد شده را برای قاتل بفرستد، آن را برای رئیس سابقش فرستاده است. او نیز تمام ماجرا را به پلیس گزارش داده.

آقای لیتل یک روز بعد به اداره پلیس فرا خوانده شد، اما ادعا کرد که تنها قصد داشته پس از بحث با همسر خود عقده هایش را خالی کند. وی گفته که هرگز قصد نداشته چنین متنی را ارسال نماید. لیتل به پلیس گفته که احتمالا دختر ۴ ساله اش پیامک یاد شده را فرستاده است.

همسر آقای لیتل اظهار داشته که وی و شوهرش ۷ سال است با یکدیگر ازدواج کرده اند و او در این مدت مشکل خاصی با آقای لیتل نداشته است. فرد بدشانس با دو فقره درخواست جنایی مبنی بر قتل درجه یک متهم گشته و وثیقه ۱ میلیون دلاری برایش تعیین شده است.

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه