۹ ماه انتظار برای دیدن فرزند دورانیست که مادردردها و ناراحتی های بسیار دوران بارداری دا به امید آن تحمل می کند ولی داستان مادری که سالها فرزند خود را ندید با مادران دیگر فرق می کند. "دانیجلیا کوآکویک"پس از زایمان و به دنیا آوردن دخترش " ماریچی" به دلیل وجود عفونت خطرناک در خونش به کما رفت و نتوانست نوزادش را ببیند. شرایط جسمی او وخیم بود و پزشک هیچ امیدی در مورد احتمال به هوش آمدنش نمی داد. بارها پزشکان خانواده زن جوان خواستند تا به بیدار شدن او امیدوار نباشند و اجازه پایان زندگی را بدهند ام ...

 

 

 

۹ ماه انتظار برای دیدن فرزند دورانیست که مادردردها و ناراحتی های بسیار دوران بارداری دا به امید آن تحمل می کند ولی داستان مادری که سالها فرزند خود را ندید با مادران دیگر فرق می کند.بیدار شدن از کما

بیدار شدن از کما

 

"دانیجلیا کوآکویک"پس از زایمان و به دنیا آوردن دخترش " ماریچی" به دلیل وجود عفونت خطرناک در خونش به کما رفت و نتوانست نوزادش را ببیند.

 

 

بیدار شدن از کما

 

 

شرایط جسمی او وخیم بود و پزشک هیچ امیدی در مورد احتمال به هوش آمدنش نمی داد.

بارها پزشکان خانواده زن جوان خواستند تا به بیدار شدن او امیدوار نباشند و اجازه پایان زندگی را بدهند اما این چنین نشد و پس از گذشت ۷ سال در کمال ناباوری یک روز دانیجلیا چشمانش را باز کرد و به زندگی طبیعی خود بازگشت .

ساعاتی بعد او خواست تا فرزندش را ببیند ، دختر هفت ساله دانیجلیا در آن زمان سر کلاس درس بود پس از پایان مدرسه او به بیمارستان آمد تا اولین دیدار خود را با مادری که بیدار است و چشمانش می بیند را تجربه کند.

 

بیدار شدن از کما

اولین دیدار زن جوان با دخترش بعد از بیدار شدن از کمای ۷ ساله

 

تمام این سال ها اعضای خانواده او تلاششان را کردند تا دختر کوچک دانیجلیارا به سلامت بزرگ کنند.

 

بیدار شدن از کما

ملاقات دختر کوچک با مادرش قبل از بیدار شدن او از کما

 

زن جوان هنگام زایمان سن کمی داشت و در حال حاضر پس از هفت سال زندگی در کما یک مادر ۲۵ ساله است.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه