شریا دارجیِ ۱۲ ساله ساکن ایالت گجرات در غرب هندوستان، از نوعی عارضه‌ی عجیب‌وغریب رنج می‌برد. مورچه‌های درشت هرروز از گوش او خارج می‌شوند و این مسئله پزشکان والدینش را متحیر کرده است. آن‌ها نمی‌دانند که این مورچه‌ها از کجا می‌آیند یا چگونه می‌توان متوقفشان کرد. این مشکل از اوت سال ۲۰۱۵ و زمانی آغاز شد که شریا از درد گوش شکایت داشت و والدینش متوجه شدند که از هر دو گوش او مورچه خارج می‌شود. آن‌ها به‌سرعت شریا را به بیمارستان بردند و آنجا بود که پزشکان پس از اِسکن دریافتند تعداد بسیار زیادی م ...

 

شریا دارجیِ ۱۲ ساله ساکن ایالت گجرات در غرب هندوستان، از نوعی عارضه‌ی عجیب‌وغریب رنج می‌برد. مورچه‌های درشت هرروز از گوش او خارج می‌شوند و این مسئله پزشکان والدینش را متحیر کرده است. آن‌ها نمی‌دانند که این مورچه‌ها از کجا می‌آیند یا چگونه می‌توان متوقفشان کرد.  
 

گوش این نوجوان خانه‌ی مورچه‌ها شده است! + تصاویر
 

این مشکل از اوت سال ۲۰۱۵ و زمانی آغاز شد که شریا از درد گوش شکایت داشت و والدینش متوجه شدند که از هر دو گوش او مورچه خارج می‌شود. آن‌ها به‌سرعت شریا را به بیمارستان بردند و آنجا بود که پزشکان پس از اِسکن دریافتند تعداد بسیار زیادی مورچه در فاصله بین گوش میانی و خارجی وی وجود دارند. تابه‌حال آن‌ها حدود ۱۰۰ مورچه را از گوش این نوجوان خارج کرده‌اند اما تعداد مورچه‌ها مرتباً زیاد و زیادتر می‌شود. 

دکتر جواهر تالسانیا، یکی از جراحان گوش و حلق و بینی در گجرات سعی کرد با چکاندن قطره گوش مورچه‌ها را بکشد اما آن‌ها بازهم زاد ولد می‌کنند. همچنین او با استفاده از یک دوربین درون گوش شریا را به دنبال محل نگهداری تخم مورچه‌ها بررسی کرد، اما چیزی نیافت.  
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه