اینبار پیشنهادی متفاوت داریم، پیشنهاد روبرو شدن با ترس هاتون در آخر هفته ای که بعد از چندین روز تعطیلی، می تونه کمی خسته کننده باشه. بنابراین آماده باشین برای تعطیلات با طعم آدرنالین. اینکه رو زمین بترسین یا رو هوا انتخابش با شماست، در ادامه براتون از پرواز تو آسمون تهران گفتیم، تجربه سقوط آزاد، بودن تو یه فیلم ترسناک، جنگ با تفنگی که حسابی رنگیتون می کنه تا سورتمه سواری و شهربازی. بنابراین با ما همراه باشید …. ۱) بانجی جامپینگ. سقوط آزاد یکی از هیجان انگیز ترین و در عین حال ترسناک ترین ت ...

 

اینبار پیشنهادی متفاوت داریم، پیشنهاد روبرو شدن با ترس هاتون در آخر هفته ای که بعد از چندین روز تعطیلی، می تونه کمی خسته کننده باشه. بنابراین آماده باشین برای تعطیلات با طعم آدرنالین. اینکه رو زمین بترسین یا رو هوا انتخابش با شماست، در ادامه براتون از پرواز تو آسمون تهران گفتیم، تجربه سقوط آزاد، بودن تو یه فیلم ترسناک، جنگ با تفنگی که حسابی رنگیتون می کنه تا سورتمه سواری و شهربازی. بنابراین با ما همراه باشید …

 


 


تعطیلات در تهران با طعم آدرنالین - تصویر 1

۱) بانجی جامپینگ

سقوط آزاد یکی از هیجان انگیز ترین و در عین حال ترسناک ترین تجربه هایی که تو این آخر هفته در انتظارتونه، که اگر آقا هستین خودتون رو برسونین به باشگاه بانجی جامپینگ توچال و اگر خانم هستین به ایستگاه بانجی بوستان ولایت (شهر بانوان) ، تا قدم به قدم از زمین فاصله بگیرین و تپش قلب، تا از استرس دستاتون یخ بزنه و پاهاتون بلرزه، چون میدونین آخر این پله ها راه برگشتی نیست جز پریدن. اما ترسوندن کافیه، بزارین تا کمی از لذت بانجی بگیم، اینکار اصلا خطر نداره، البته اگر در شرایط استاندارد و با حضور مربی حرفه ای انجام بشه. البته یه سری محدودیت وجود داره مثلا برای افرادی که ناراحتی های گردن، ستون فقرات و پا دارن یا مشکلات قلبی. به هرحال پیشنهاد می کنیم که به مربی خودتون، سابقه ای از مشکلات جسمانی که داشتین رو بدین تا با خیال راحت و بدون نگرانی از اتفاقات بعدش پرش رو انجام بدین. هر چند قیمت این پرش هیجان انگیز به نظر خیلی از افراد زیاده، اما واقعا ارزشش رو داره. بنابراین بانجی رو به عنوان یه گزینه خوب گوشه ذهنتون داشته باشین.


تعطیلات در تهران با طعم آدرنالین - تصویر 2

۲) پاراگلایدر

 

این  فعالیت هم، ترس از بلندی در افراد رو نشونه رفته، البته ترس بعد از دقایقی به لذت تبدیل میشه و مطمئنیم که دیگه دوست ندارین روی زمین برگردین. لذت تماشای تهران و طبیعت اطرافش، نسیم خنکی که این روزها همون بالا باید دنبالش گشت و آرامشی که باعث میشه تمام مشکلاتتون رو فراموش کنین. شاید هم قیمت بالای این تجربه به همین خاطره. اما باز هم میگیم که ارزشش رو داره که روی زمین کمی کمتر خرج کنین و بجاش تو آسمون پرواز.  سایت پروازی پاراگلایدر شهران هم می تونه جای خوب و مطمئنی برای اولین پرواز شما باشه.

 


تعطیلات در تهران با طعم آدرنالین - تصویر 3

۳) سورتمه سواری

اینجا دو فاکتور سرعت و ارتفاع دست به دست هم دادن تا حسابی شما رو بترسونن، اما واقعیت ماجرا اینه که بیشتر از ترسناک بودن هیجان انگیزه. هرچند که خیلی از افراد تجربه ی سواری در سورتمه تهران (سورتمه دربند) رو دارن، اما عده ای هستن که هنوز با این تفریح لذت بخش آشنا نشن، بنابراین فرصت رو نباید از دست داد.

 


تعطیلات در تهران با طعم آدرنالین - تصویر 4

۴) سافاری وحشت

بیشتر ما خاطره ای ترسناک از تونل وحشتی که در بچگی اون رو تجربه کردیم و یا فیلم های وحشتناکی که از لابه لای انگشتای دستامون که از ترس چشمامون رو باهاش گرفتیم دیدم، به یاد داریم. حالا این دو رو باهم ترکیب کنید میشه  سافاری پارک وحشت چیتگر که یه تونل وحشت بسیار هیجان انگیزه دارای تونل گردون، اتاق گاز و … که نفس رو در سینه شما حبس می کنه و توان ادامه مسیر در این تونل رو دشوار تا عوامل اجرایی فرصت ترسوندن شما رو داشته باشن. قبول داریم که این تجربه میشه زندگی کردن کابوس های شبانه اما برای افرادی که به دنبال هیجان و آدرنالین هستن لذت بخشه.

 


تعطیلات در تهران با طعم آدرنالین - تصویر 5

۵) پینت بال

پینت بال بازی گروهی هستش که هرچند ترس نداره اما حسابی هیجان داره. روند بازی هم به انتخاب شما می تونه متفاوت باشه اما در نهایت قراره حسابی بهتون شلیک بشه، شما پناه بگیرین و دست آخر رنگی و خاکی بشین. اما خنده ها و هیجانی که این وسط هست رو نباید فراموش کرد و همین طور خطرات اون رو. پیشنهاد می کنیم قبل از شروع بازی به نکات ایمنی که مسئولین  باشگاه پینت بال میگن کاملا دقت کنید تا خدایی نکرده از این بازی ساده خاطره ای تلخ به جا نمونه. بنابراین اگر تعدادتون زیاده، پینت بال برای تفریح گروهی بهترین انتخابه.


تعطیلات در تهران با طعم آدرنالین - تصویر 6

۶) شهربازی

دست آخر هم میرسیم به شهربازی . همونجایی که کلی خاطره رنگارنگ و شاد از اون داریم، البته تو بچگی! چون قراره این آخر هفته هیجان انگیزترین بازی ها رو انتخاب کنیم، همونایی که تا حالا سوار نشیدم و برای امتحان کردن جرات و جسارتمون می تونه انتخاب خوبی باشه. برای اینکار هم کافیه صدای بلندترین جیغ ها رو دنبال کنین تا برسین به وحشتناک ترین وسیله شهربازی.

 


تعطیلات در تهران با طعم آدرنالین - تصویر 7

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه