ضربه‌ی روحی و روانی ناشی از آزار و اذیت‌های دیگران، این دختر را مجبور کرد تا وارد یک برنامه تلویزیونی شود. یک برنامه تلویزیونی که شرکت کنندگان آن تلاش می‌کردند تا جایزه این مسابقه تلویزیونی را از آن خود کنند. دیگر خجالت نمی‌کشم! دختری که بدون چانه به دنیا آمده بود، برای بازسازی صورتش، تحت یک عمل زیبایی باور نکردنی قرار گرفت. در ادامه می توانید عکس‌های تغییر قیافه‌ی این دختر تایلندی را در قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی ببینید. واییتپرافورن پانبو (Wijitpraphorn Punbu)، دختر نوزده ساله‌ی تایلن ...

 

ضربه‌ی روحی و روانی ناشی از آزار و اذیت‌های دیگران، این دختر را مجبور کرد تا وارد یک برنامه تلویزیونی شود. یک برنامه تلویزیونی که شرکت کنندگان آن تلاش می‌کردند تا جایزه این مسابقه تلویزیونی را از آن خود کنند.

  دیگر خجالت نمی‌کشم! دختری که بدون چانه به دنیا آمده بود، برای بازسازی صورتش، تحت یک عمل زیبایی باور نکردنی قرار گرفت. در ادامه می توانید عکس‌های تغییر قیافه‌ی این دختر تایلندی را در قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی ببینید.

 

 


 

واییتپرافورن پانبو (Wijitpraphorn Punbu)، دختر نوزده ساله‌ی تایلندی که با اسم مستعار خود «فون» (Fon) شناخته می‌شود، سالیان سال به دلیل نداشتن فک و دندان‌های بیرون زده، از سوی دیگران مورد تمسخر قرار می‌گرفت و تحقیر می‌شد.

 

جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت

 

این عکس قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی باور نکردنی خانم فون را نشان می‌دهد.

 

جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت

این دختر قبل از جراحی، عملاً چانه‌ای نداشت.

جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت

صورت فون همچنین به دلیل نداشتن چانه، کج شده بود و دندان‌هایش بیرون زده بودند.

 

ضربه‌ی روحی و روانی ناشی از آزار و اذیت‌های دیگران، این دختر را مجبور کرد تا وارد یک برنامه تلویزیونی شود. یک برنامه تلویزیونی که شرکت کنندگان آن تلاش می‌کردند تا جایزه این مسابقه تلویزیونی را از آن خود کنند. یک سفر به کره جنوبی برای انجام عمل جراحی پلاستیک که زندگی شرکت کنندگان را تغییر می‌داد، جایزه‌ی این رقابت تلویزیونی بود.

این برنامه تلویزیونی که «تایلند بگذار، وارد شوم» (Thailand Let Me In) نام دارد، شبیه به مسابقه تلویزیونی استعدادیابی آمریکا یا همان «America's Got Talent» است و هزاران نفر با امید به برنده شدن، وارد این مسابقه می‌شوند.

داوران این مسابقه تلویزیونی بر اساس شرایط روحی و جسمانی شرکت کنندگان و تاثیر عمل جراحی زیبایی روی زندگی آنها، به قضاوت می‌پردازند و در مورد برنده‌ی نهایی تصمیم‌گیری می کنند.

البته فون هم به اندازه‌ی کافی خوش شانس بود تا برنده‌ی این مسابقه تلویزیونی شود. داوران تصمیم گرفتند تا این فرصت را در اختیار فون بگذارند تا ظاهر خود را تغییر دهد.

فون عملاً هیچ چانه‌ای نداشت و دندان‌هایش به طرز ناخوشایندی بیرون زده بودند که همین عوامل باعث به هم ریختگی و بد شکلی ظاهر او می‌شدند.

جدای از خجالت‌زدگی فون از ظاهر و قیافه‌ی خودش، فرم و شکل صورت فون باعث می‌شد که او همیشه در هنگام خواب، خُر و پُف کند و همچنین نتواند به درستی غذا بخورد و دچار ناراحتی‌های گوارشی شود.

فون گفت: تا قبل از عمل جراحی زندگی من مملوء از تنهایی و ناراحتی بود. مردم همیشه من را مورد تمسخر قرار می‌دادند که باعث ناراحتی و احساس حقارت در من می‌شد.

 

 

جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت

 

فون توضیح داد که چگونه به خاطر ظاهرش، در تمام مدت زندگی از سوی دیگران مورد تمسخر قرار می گرفت.

 

جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت

 

فون حالا پس از گذشت سه ماه از عمل جراحی زیبایی، ظاهری کاملاً متفاوت از قبل پیدا کرده است.

 

جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت

 

فون گفت که دیگر به خاطر ظاهرش شرمنده نیست و خجالت نمی‌کشد.

 

جراحی زیبایی حیرت‌آور دختری که چانه نداشت

او گفت که با این امید وارد مسابقه تلویزیونی شد که شانس زیبا شدن را پیدا کند.

 

فون اضافه کرد: من حالا احساس می‌کنم که می توانم بدون احساس شرم و خجالت‌زدگی به خاطر ظاهرم، بیرون بروم.

تغییر ظاهر فون، سه ماه طول کشید و حالا پس از مرتب شدن فک و دندان‌هایش، ظاهر و قیافه‌ای کاملاً متفاوت‌تر از قبل و البته بسیار زیبا پیدا کرده است.

فون وقتی که در کشور کره جنوبی بود، گفت: من دلم برای مادر و خواهرم تنگ شده است اما این کار ارزشش را دارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه