اومو" زرافه زالی است که به بیماری "لیوسیسم" مبتلا است؛ این بیماری که ناشی از کم بود رنگدانه‌های پوست است باعث می شود رنگ پوست حیوان سفید شود. "درک لی " که برای اولین بار سال گذشته در پارک ملی "تارانجیر"در کشور تانزانیا، این زرافه را به چشم دید ماه گذشته موفق شد بار دیگر آن را ببیند و از او عکاسی کند. به گفته لی این زرافه که اکنون ۱۵ ماه سن دارد کاملا سالم است و به نظر نمی رسد "لیوسیسم" اختلالی در زندگی اش به وجود آورده باشد. گرچه این زرافه نادر توانسته با وجود بیماری زنده بماند اما این جانو ...

اومو" زرافه زالی است که به بیماری "لیوسیسم" مبتلا است؛ این بیماری که ناشی از کم بود رنگدانه‌های پوست است باعث می شود رنگ پوست حیوان سفید شود.

 

"درک لی " که برای اولین بار سال گذشته در پارک ملی "تارانجیر"در کشور تانزانیا، این زرافه را به چشم دید ماه گذشته موفق شد بار دیگر آن را ببیند و از او عکاسی کند. به گفته لی این زرافه که اکنون ۱۵ ماه سن دارد کاملا سالم است و به نظر نمی رسد "لیوسیسم" اختلالی در زندگی اش به وجود آورده باشد.

 

 گرچه این زرافه نادر توانسته با وجود بیماری زنده بماند اما این جانورشناس معتقد است مهمترین تهدید برای او در حال حاضر شکارچیان هستند. او می گوید ویژگی خاص "اومو" باعث می شود شکارچیان بسیار علاقمند به یافتن و شکار کردن او باشند.

 

تصاویر/ مورد نادر زرافه سفید

 

تصاویر/ مورد نادر زرافه سفید

 

تصاویر/ مورد نادر زرافه سفید

 

تصاویر/ مورد نادر زرافه سفید

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه