باور اینکه تصاویر زیر متعلق به کیم کارداشیان نیست بلکه زن ۲۴ ساله و آرایشگری اهل کرواسی است ، بسیار سخت به نظر می رسد!. جلینا پریک به لطف شباهت خیره کننده به کیم کارداشیان مشهور، در شبکه اجتماعی اینستاگرام ۷۰۰،۰۰۰ دنبال کننده دارد. اگرچه این رقم با ۷۴میلیون دنبال کننده کارداشیان قابل مقایسه نیست ولی برای جوانی اهل شهر زاگرب، کرواسی رقم بسیار قابل ملاحظه ای است. این خانم کیم کارداشیان نیست، بلکه آرایشگری اهل کرواسی است که شباهت حیرت انگیزی به این ستاره دارد. جلینا می گوید از زمان انتشار عکس ...

باور اینکه تصاویر زیر متعلق به کیم کارداشیان نیست بلکه زن ۲۴ ساله و آرایشگری اهل کرواسی است ، بسیار سخت به نظر می رسد!


 جلینا پریک به لطف شباهت خیره کننده به کیم کارداشیان مشهور، در شبکه اجتماعی اینستاگرام ۷۰۰،۰۰۰ دنبال کننده دارد. اگرچه این رقم با ۷۴میلیون دنبال کننده کارداشیان قابل مقایسه نیست ولی برای جوانی اهل شهر زاگرب، کرواسی رقم بسیار قابل ملاحظه ای است.

با دیدن عکس های این خانم باید از تعجب چشمانتان را بمالید

این خانم کیم کارداشیان نیست، بلکه آرایشگری اهل کرواسی است که شباهت حیرت انگیزی به این ستاره دارد


جلینا می گوید از زمان انتشار عکس هایش در شبکه اجتماعی، از بالا رفتن شمار دنبال کننده ها متعجب نشده است، چرا که با توجه به شهرت زیاد این ستاره، کاملا قابل پیش بینی بود. به ویژه آنکه علاوه بر خصوصیات چهره، او اندام و سبک لباس های کیم کارداشیان را دارد.


با وجود موهای تیره و صاف، لب های درشت و آرایش غلیظ، بسیار سخت است تا خانم پریک را از کیم کارداشیان اصلی تشخیص دهید. در حقیقت او اخیرا کانالی در یوتوب راه اندازی کرده و در آن ترفندهای آرایشی برای شبیه شدن به این ستاره را به اشتراک گذاشته است تا حدی که به گزارش نیک صالحی عده ای از مردم تصور کردند او خود واقعی کیم کارداشیان است.

 با دیدن عکس های این خانم باید از تعجب چشمانتان را بمالید

جلینا پریک نه تنها خصوصیات چهره، بلکه تیپ و استایل و اندامی مشابه با کیم کارداشیان دارد


همین اتفاق در صفحه شخصی او در اینستاگرام افتاد و برخی از او می پرسیدند چرا در پروفایلش عکسی از شوهرش کانیه وست و دخترش نورث قرار نداده است!


اگرچه او از توجه زیاد مردم برای شباهتش به کیم کارداشیان خوشحال شده است ولی می گوید:"اگرچه مقایسه من با شخص مشهوری مثل کیم جالب است ولی از سوی دیگر دوست دارم همان جلینا باقی بمانم نه کسی دیگر."

با دیدن عکس های این خانم باید از تعجب چشمانتان را بمالید

عجیب است که این خانم خودش را شبیه کیم کارداشیان نمی بیند


"همچنین من هرگز نگفتم شبیه او هستم، از هر جهت که فکرش را کنم، ولی اگر مردم دوست دارند اینطور بگویند، چه کار می توانم بکنم؟ من سعی ندارم شبیه کسی باشم، گرچه بعضی از مردم سعی دارند این را بگویند."


البته باید به این خانم گفت که چطور فکر نمی کند شبیه کیم نیست؟ تشخیص برخی از عکس های او با کیم کارداشیان غیرممکن است. او مطمئنا خصوصیات طبیعی شبیه کیم دارد ولی قطعا مهارت او در آرایشگری توانسته او را بیش از پیش شبیه این سلبریتی کند!

 با دیدن عکس های این خانم باید از تعجب چشمانتان را بمالید

مردم آنچنان در تشخیص او به اشتباه افتادند که از او پرسیدند چرا عکس همسر و دخترش کانیه وست و نورث را نمی گذارد

 با دیدن عکس های این خانم باید از تعجب چشمانتان را بمالید

شباهت حیرت انگیز این زن به کیم کارداشیان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه