آنها برای والدین خود نقش فرزندی دارند، برای فرزندان خود نقش پدری و برای همسران خود نقش همسرانی مهربان را دارند. در این مطلب گوشه‌ای از صحبت‌های ستارگان فوتبال درباره همسرانشان را می‌خوانید. دیویدبکهام:. امور خانواده دست همسرم است. ما درواقع از ابتدای زندگی وظایفی را برای خودمان مشخص کردیم و هرکدام به نسبت توانایی‌هایی که داشتیم، بخشی از مسئولیت زندگی را برعهده گرفتیم. همسرم کنترل اوضاع خانواده را در دست دارد و درواقع می‌توانم بگویم که او مدیر خانواده است که همه چیز را تحت‌نظر دارد. البته ...

صحبتهای ستاره‌های فوتبال از همسرانشان

01-Toop[WwW.KamYab.IR]

آنها برای والدین خود نقش فرزندی دارند، برای فرزندان خود نقش پدری و برای همسران خود نقش همسرانی مهربان را دارند. در این مطلب گوشه‌ای از صحبت‌های ستارگان فوتبال درباره همسرانشان را می‌خوانید.

دیویدبکهام:
امور خانواده دست همسرم است

ما درواقع از ابتدای زندگی وظایفی را برای خودمان مشخص کردیم و هرکدام به نسبت توانایی‌هایی که داشتیم، بخشی از مسئولیت زندگی را برعهده گرفتیم. همسرم کنترل اوضاع خانواده را در دست دارد و درواقع می‌توانم بگویم که او مدیر خانواده است که همه چیز را تحت‌نظر دارد. البته من هم وظایف زیادی در خانه دارم ولی مشخصا به اندازه وظایفی که همسرم دارد نیست. او توانایی زیادی در مدیریت کارهای مختلف دارد و همین موضوع باعث شده است تا من هم احساس راحتی کنم و فرزندانمان هم از حس راحتی و امنیت زیادی برخوردار هستند.

لیونل‌مسی:
عاشق خانواده‌ام هستم

در دنیا چیزهای ارزشمند زیادی وجود دارد ولی بدون‌شک ارزشمندترین چیز در زندگی انسان، خانواده است. من عاشق خانواده‌ام هستم. همسرم بهترین هدیه‌ای است که خداوند به من داده است و بعد از تولد فرزندم که او هم هدیه‌ای دیگر از جانب خداوند بوده است، زندگی‌مان سروشکل بهتری به خود گرفت. همسرم با اینکه مانند خودم سن و سال زیادی ندارد، ولی از پختگی و درایت خوبی برخوردار است و همین باعث شده است تا ما در زندگی درک متقابل خوبی از یکدیگر داشته باشیم.

جراردپیکه:
همسرم یک ستاره است

خُب شاید وضعیت من با بسیاری از فوتبالیست‌های دیگر متفاوت باشد. من یک ستاره در زمین فوتبال هستم ولی همسرم یک ستاره بین‌المللی است که در تمام دنیا محبوبیت و شهرت دارد و این باعث شده است تا او به ستاره زندگی من هم تبدیل شود. در ابتدای زندگی مشترکمان خیلی از نزدیکانم به من می‌گفتند که زندگی شما دوام نخواهد داشت ولی خوشبختانه من در انتخاب خود اشتباه نکرده بودم و همسرم همانطور که انتظار داشتم در رفتار و اخلاق نیز یک ستاره بود. حالا ما یک خانواده کامل هستیم و میلان (پسرم) باعث شده است تا زندگی‌مان دوام بهتری داشته باشد.

ریکاردوکاکا:
ما یک زوج رویایی هستیم

اینکه بخواهم از همسرم تعریفی داشته باشم واقعا برایم کار سختی است. او نه‌تنها برای من یک همسر کامل و ایده‌آل است، بلکه یک انسان کامل و استثنایی می‌باشد. ما زندگی‌مان را با عشق و شور آغا�� کردیم و حالا بعد از گذشت سال‌ها هنوزهم این عشق در زندگی ما جاری است و هرگز از بین نخواهد رفت. همیشه در زندگی سعی کرده‌ام که وظابف خود را به عنوان یک همسر به خوبی انجام دهد و هرچند به دلیل شغلی که دارم، کار بسیار سختی است که بخواهم یک مرد ایده‌آل باشم ولی خوشبختانه همسرم از من راضی است و زندگی بسیار خوبی داریم.

زلاتان‌ابراهیموویچ:
از همسرم حساب می‌برم!

شاید باورتان نشود ولی من، زلاتان قدرتمند، که در زمین بازی همه را می‌ترسانم و بازیکنان حریف از من حساب می‌برند، در خانه یک مرد آرام و ترسو هستم! من به‌شدت از همسرم حساب می‌برم چرا که او مدیر و رئیس‌خانه است و بدون‌شک من باید از او اطاعت کنم. البته این مدیریت او برای من و فرزندانم که اصولا روحیه شیطان و ناآرامی داریم، بسیار هم خوب و مفید است چرا که تنها کسی که می‌تواند من و فرزندانم را کنترل کند اوست. تیاگو سیلوا می‌گوید که هرگاه لازم باشد تو را ادب کنیم حتما یک تماس با همسرت می‌گیریم (باخنده).

فرناندوتورس:
از زندگی‌ام واقعا راضی هستم

دوست دارم برای توصیف همسرم از بهترین کلمات دنیا استفاده کنم چرا که او را شایسته بهترین‌ها می‌دانم. نمی‌دانم زندگی از نگاه همسر یک فوتبالیست چطور است ولی می‌دانم که زندگی کردن با ما فوتبالیست‌ها اصلا کار راحتی نیست. ما زمان زیادی را خارج از خانه هستیم و حتی ممکن است برای چندروز خانواده خود را نبینیم و این زندگی را برای خانواده ما سخت می‌کند ولی خوشبختانه همسرم تمام این موارد را درک می‌کند و می‌داند که تلاش شبانه‌روزی من فقط برای بهتر شدن همین زندگی است. از زندگی‌ام واقعا راضی هستم و این رضایت به خاطر تلاش‌های همسرم شکل گرفته است.

فرانک‌لمپارد:
ما زوج رومانتیکی هستیم

متاسفانه تجربه یک زندگی ناموفق را دارم ولی با این حال در زندگی جدیدم شرایط کاملا متفاوت است. من و همسرم کریستین، یک زوج رومانتیک و رویایی هستیم چرا که به خوبی همدیگر را درک می‌کنیم. درواقع رفتارها و کارهای کریستین من را به یاد مادرم می‌اندازد که الگوی زندگی من بوده است و از این‌رو می‌دانم که این‌بار انتخاب درستی داشته‌ام. خوشبختانه فرزندانم هم رابطه خوبی با کریستین پیدا کرده‌اند و این زندگی‌ام را وارد روزهای بسیار خوبی کرده است. اینکه شما در خانه و خانواده‌تان احساس آرامش کنید، می‌تواند روی کار شما هم تاثیر مثبتی بگذارد.

وین‌رونی:
ما همه شبیه هم هستیم

کمتر خانواده‌ای را می‌توانید پیدا کنید که تمام اعضای آن شبیه هم باشند ولی در خانه ما این موضوع صادق است و هر ۴نفر ما در خانه، شبیه هم هستیم. درواقع ما یک خانواده ۴نفره هستیم که رفتارها و اخلاق‌های مشابه زیادی داریم. من و همسرم سعی کرده‌ایم که کاملا با یکدیگر وفق پیدا کنیم و همین موضوع روی تربیت بچه‌ها نیز تاثیر گذاشته است و درواقع همسرم سعی کرده است که فرزندانمان را درست مانند رفتارهای خودمان تربیت کند و این خیلی عالی است. زحمات او باعث شده است تا ما یک خانواده یک‌دست و خالص را داشته باشیم.

استیون‌جرارد:
با همسرم دوستی صمیمانه‌ای دارم

همیشه در زندگی به این موضوع اعتقاد داشته‌ام که باید بین اعضای یک خانواده، دوستی محکمی برقرار باشد. من سالهاست که در کنار همسرم زندگی بدون حاشیه و آرامی دارم و دلیل اصلی آن دوستی صمیمانه‌ای است که بین ما جریان دارد. من حتی با دخترانم هم دوست هستم و این دوستی باعث می‌شود که راحت‌تر با یکدیگر صحبت کنیم، درددل کنیم، مشکلات و عقایدمان را بگوییم و حتی از یکدیگر انتقاد کنیم و اگر این روحیه دوستی در میان اعضای خانواده نبود قطعا نمی‌توانستیم زندگی آرام و بدون دغدغه‌ای را داشته باشیم.

ژابی‌آلونسو:
خوشبختی در سادگی است

من و همسرم زندگی ساده‌ای داریم و با اینکه از دنیای فوتبال ثروت قابل‌توجهی به‌دست آورده‌ام ولی بازهم سعی می‌کنیم که زندگی ساده‌ای داشته باشیم. درواقع این سادگی لازمه خوشبختی است. من معتقد هستم که بین زن و شوهر نباید حس رقابت وجود داشته باشد چرا که این رقابت می‌تواند مشکلات زیادی را ایجاد کند. زن و شوهر باید برابر باشند و این برابری را در زندگی‌شان هم ایجاد کنند. خوشبختی در سادگی است و من و همسرم واقعا به این موضوع اعتقاد داریم. ما مانند مردم عادی زندگی می‌کنیم، در میان آنها هستیم و از این موضوع لذت می‌بریم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه