سال گذشته «مکی آالانته لاکی» در کارولینای شمالی به دلیل سرعت غیرمجاز و راندن یک اتومبیل دزدی دستگیر شد. اما آیا این مرد می‌دانست این اتفاق زندگیش را برای همیشه تغییر می‌دهد؟ عکسی که پلیس از متهم گرفته بود خیلی زود به صورت ویروسی در اینترنت منتشر شد و او اخیرا با یک آژانس مدلینگ در آتلانتا قرارداد بسته است. درست است که او سال گذشته به زندان نیفتاد، اما سوابق کیفری زیادی داشت مثل حمله به یک زن، شکستن و وارد شدن و مقاومت دربرابر افسر پلیس و …. اما چنین گذشته‌ای مانع از آن نشد که این آژانس به ...

مرد بزهکاری که یک مدل حرفه‌ای شد

 سال گذشته «مکی آالانته لاکی» در کارولینای شمالی به دلیل سرعت غیرمجاز و راندن یک اتومبیل دزدی دستگیر شد. اما آیا این مرد می‌دانست این اتفاق زندگیش را برای همیشه تغییر می‌دهد؟ عکسی که پلیس از متهم گرفته بود خیلی زود به صورت ویروسی در اینترنت منتشر شد و او اخیرا با یک آژانس مدلینگ در آتلانتا قرارداد بسته است.

 

درست است که او سال گذشته به زندان نیفتاد، اما سوابق کیفری زیادی داشت مثل حمله به یک زن، شکستن و وارد شدن و مقاومت دربرابر افسر پلیس و …. اما چنین گذشته‌ای مانع از آن نشد که این آژانس به محض این که تصویر متهم را در شبکه‌های اجتماعی دید با او قرارداد نبندد. لاکی اکنون مدل است. ظاهر خوب و رنگ چشمان متفاوتش، یک چشم قهوه‌ای و یک چشم آبی، در عکسی که در حساب توییتر پلیس منتشر شده بود خیلی زود توجه مردم را به خود جلب کرد. او اکنون آنقدر محبوب شده که عکسش صفحه اصلی وبسایت آژانس مدلسازی را گرفته است. همچنین شروع خوبی هم در شبکه‌های اجتماعی داشته و ۲۲۰۰۰ نفر در اینستاگرام او را دنبال می‌کنند درحالیکه تنها ۱۹ عکس از خود گذاشته است.

 

مرد بزهکاری که یک مدل حرفه‌ای شد 

 

مرد بزهکاری که یک مدل حرفه‌ای شد 

 

مرد بزهکاری که یک مدل حرفه‌ای شد 

 

مرد بزهکاری که یک مدل حرفه‌ای شد

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه