۱٫ پاهای هایدی کلوم. هایدی کلوم هر دو پای خود را بیمه کرده اما ارزش یکی از پاهایش بیشتر از دیگری است. پای راست او حدود ۱٫۲ میلیون دلار و پای چپ اش ۱ میلیون دلار است. چرا؟ زیرا روی پای چپ اش یک اثر سوختگی کوچک وجود دارد. ۲٫ زبان جن سیمونز. زبان جن سیمونز نوازنده گیتار بیس، خواننده، هنرپیشه و یکی از اعضای گروه کیس است. او به خاطر حرکات نمایشی‌اش مانند دمیدن در آتش در کنسرت‌های گروه شهرت دارد. البته شهرت او بیشتری به خاطر زبانش است نه آهنگ هایش، به همین دلیل تعجبی ندارد که او زبانش را به قی ...

۱٫ پاهای هایدی کلوم

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 1

هایدی کلوم هر دو پای خود را بیمه کرده اما ارزش یکی از پاهایش بیشتر از دیگری است. پای راست او حدود ۱٫۲ میلیون دلار و پای چپ اش ۱ میلیون دلار است. چرا؟ زیرا روی پای چپ اش یک اثر سوختگی کوچک وجود دارد.
 


۲٫ زبان جن سیمونز 

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 2

زبان جن سیمونز نوازنده گیتار بیس، خواننده، هنرپیشه و یکی از اعضای گروه کیس است. او به خاطر حرکات نمایشی‌اش مانند دمیدن در آتش در کنسرت‌های گروه شهرت دارد. البته شهرت او بیشتری به خاطر زبانش است نه آهنگ هایش، به همین دلیل تعجبی ندارد که او زبانش را به قیمت ۱ میلیون دلار بیمه کند.
 

 


۳٫ لبخند جولیا رابرت

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 3

هیچکس دوست ندارد جولیا رابرت را غمگین ببیند. لبخند زیبای او به قیمت ۳۰ میلیون دلار بیمه شده است. بنابراین هیچ چیز او را از خندیدن منع نمی کند، حتی اگر دندان هایش بیافتند.
 

 

 


۴٫دندان آمریکای فررا 

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 4

آمریکای فررا با شرکت خمیردندان «آکوافرش» قراردادی امضا کرد و آنها نیز دندان های او را به قیمت ۱۰ میلیون دلار بیمه کردند. آمریکای فررا از این کار بسیار تعجب کرد و گفت: «باور نمی کنم که دندان هایم به قیمت ۱۰ میلیون دلار بیمه شده است، واقعا تصور چنین روزی را هم نمی کردم.»
 

 

 


۵٫ پاهای کریستیانو رونالدو و دیوید بکهام

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 5

امرار معاش این دو ستاره فوتبال جهان، یعنی کریستیانو رونالدو و دیوید بکهام، از طریق پاهایشان است، به همین دلیل آنها را به قیمت ۱۴۰ میلیون و ۱۹۵ میلیون دلار بیمه کرده اند تا نگران شکستگی پاهایشان نباشند.
 

 

 


۶٫ پاهای ریحانا

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 6

از آنجا که ریحاها جزو خواننده های زیبا و جذاب هالیوودی است، انتخاب این که کدام قسمت از بدنش را بیمه کند، سخت است. او پس از امضای قراردادش با شرکت «ژیلت»، پاهای خود را به قیمت ۱ میلیون دلار بیمه کرد.
 

 


۷٫ پاهای ماریا کری

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 7

ماریا کری پاهایش را به قیمت ۱ بیلیون دلار بیمه کرد. بله، بیلیون! او این کار را پس از امضای قراردادش با شرکت «ژیلت ونوس» انجام داد. 
 

 

 


۸٫ کل بدن دنیل کریگ

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 8

دنیل کریگ بازیگر و هنرپیشه مطرح سینمای هالیوود است که برای ایفای نقش در فیلم «جیمز باند» انتخاب شد. او می دانست که بازی در این فیلم خطرات خاص خود را دارد، به همین دلیل کل بدنش را به قیمت ۹٫۵ میلیون دلار بیمه کرد.
 

 

 


۹٫ موی بدن تام جونز

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 9

واقعا عجیب است که فردی موهای تن خود را بیمه کند اما تام جونز خواننده ولزی، این کار را انجام داد. او ۷ میلیون دلار برای این کار پرداخت.
 

 

 


۱۰٫ دست های کیت ریچاردز

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 10

کیت ریچاردز آهنگساز و خواننده انگلیسی سبک راک و یکی از اعضای اصلی گروه «رولینگ استونز» است. شاید به دلیل نواختن گیتار است که او دست هایش را به قیمت ۲ میلیون دلار بیمه کرد.
 


جنیفر لوپز:

هالیوودی هایی که اعضای بدنشان را بیمه کردند! - تصویر 11

راجع به بیمه کردن یکی از اعضای بدن لوپز نیز شایعاتی وجود دارد که تا کنون تایید یا تکذیب نشده است.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه