سخت ترین آموزش های نظامی جهان. اولین تصویر متعلق به آموزش پلیس شبه نظامی چین است که یک جلسه مخصوص در آب گل آلود را تجربه می کنند. سپس این سربازان در مرحله عبور از زیر آتش قرار می گیرند که بایستی به حالت سینه خیز در زیر پارچه های بند شکل سوزان حرکت و عبور کنند. در مرحله بعد آنها باید بجنگند تا زنده بمانند . این رزمایش به قدری جدی صورت می گیرد که بسیاری از سربازان تصور می کنند که هم اکنون باید دشمن خود را با دست خفه کنند. تنفس زیر آب برای افزایش قدرت استقامت در شرایط پنهان شدن زیر آب. یکی از ...

 

2016-06-24_10-00-59

 

 سخت ترین آموزش های نظامی جهان

اولین تصویر متعلق به آموزش پلیس شبه نظامی چین است که یک جلسه مخصوص در آب گل آلود را تجربه می کنند.

آموزش-های-نظامی

 سپس این سربازان در مرحله عبور از زیر آتش قرار می گیرند که بایستی به حالت سینه خیز در زیر پارچه های بند شکل سوزان حرکت و عبور کنند.

آموزش-های-نظامی (1)

 در مرحله بعد آنها باید بجنگند تا زنده بمانند . این رزمایش به قدری جدی صورت می گیرد که بسیاری از سربازان تصور می کنند که هم اکنون باید دشمن خود را با دست خفه کنند.

آموزش-های-نظامی (2)

  تنفس زیر آب برای افزایش قدرت استقامت در شرایط پنهان شدن زیر آب.

آموزش-های-نظامی (3)

 یکی از تمرینات سخت سربازان چین در شمال این کشور برگزار می شود . سربازان در دمای -۲۲ درجه در محوطه به صف می شوند و مدتی طولانی در همان جا می مانند.

آموزش-های-نظامی (4)

  در کره جنوبی یکی از سخت ترین آموزش ها متعلق به اعضای نیروی ویژه جنگ این کشور است که شرایط کاملا یخ زدگی را باید تجربه کنند.

آموزش-های-نظامی (5)

سربازان کانادایی در لتوانی برای آموزش بایستی در یخ غوطه ور شوند به حالتی که ایتسادگی و قدرت حرکت انها در آبهای یخ زده تخمین زده شود . این روش به سبک ناتو و در اقیانوس اطلس انجاممی شود.

آموزش-های-نظامی (6)

 تصویر بعدی متعلق به تمرین مشترک نیروهای نظامی آمریکا و کره جنوبی است که در ارتفاعات کشور کره انجام می شود . سربازان برهنه باید به پیش بروند.

آموزش-های-نظامی (7)

  سربازان آمریکایی برای تجربه شرایط مختلف آب و هوایی یک سری تمرینات سخت در تایلند دارند . عجیب ترین بخش این آموزش ها خوردن خون مار کبری توسط سربازان است که در طول تمریناتجنگلی انجام می شود.

آموزش-های-نظامی (8)

 سربازان ژاپن در یک موقعیت حساس به صورت گروهی از یک طناب آویزان از هلیکوپتر در هوا قرار می گیرند.

آموزش-های-نظامی (9)

 در کشور تایوان یک سری دوره ی آموزشی نه هفته ای خاص وجود دارد که در بخشی از آن سربازان بایستی ۱۶۰ متر را روی شکم به حالت برهنه بر روی مرجان های خار دار و سنگ های ساحلحرکت کنند.

آموزش-های-نظامی (10)

 تمرینات آموزشی سربازان نظامی بلاروس هم در نوع خود دیدنی است . انها در بخشی از این دوره ها از روی میله ای محرک حرکت می کنند در حالی که تیرهایی بدون وقفه به سمت زیر پای انها شلیک می شود.

آموزش-های-نظامی (11)

 کلاه قرمزهایی که با سرشان بلوک های آتشین را می شکنند.

آموزش-های-نظامی (12)

 تمرینات سخت و دشوار سربازان ضدا اسرائیلی در فلسطین که اصلی ترین بخش ان پرش از ارتفاعات بلند است.

آموزش-های-نظامی (13)

 سربازان سوریه هم بایستی با گرفتن میله های داغ اهنی از روی حلقه ها و موانع در حال سوختن عبور کنند.

آموزش-های-نظامی (14)

 در عراق شرایط به دلیل وجود نیروهای تروریستی داعش کمی متفاوت است و سربازان بیشتر آموزش جنگ تن به تن را بدون سلاح گرم تجربه می کنند.

آموزش-های-نظامی (15)

 در مسیری دیگر سربازان شیعه در عراق باید حرکت سینه خیز به صورت برهنه را در معرض شلیک گلوله ادامه دهند.

آموزش-های-نظامی (16)

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه