سایت آسمونی به نقل از سایت چه جوری راهنمای Join شدن به کانال تلگرام به وسیله‌ی گوشی موبایل را برایتان آماده کرده است . اولین و مهمترین نکته: اپلیکیشن تلگرام خود را بروز کنید. نسخه های قدیمی اپلیکیشن تلگرام از کانال پشتیبانی نمیکنند. به عنوان مثال می‌خواهیم در کانال تلگرام یک وب‌سایت عضو شویم. با مرورگر اینترنت گوشی به آدرس آن سایت مراجعه می‌کنیم و یکی از پُست‌ها را باز می‌کنیم. در انتهای هر پست متنی با عنوان”عضویت در کانال تلگرام ” قرار دارد. آن را انتخاب می‌کنیم. حالا مشاهده می‌کنید که ...

telegram

سایت آسمونی به نقل از سایت چه جوری راهنمای Join شدن به کانال تلگرام به وسیله‌ی گوشی موبایل را برایتان آماده کرده است .اولین و مهمترین نکته: اپلیکیشن تلگرام خود را بروز کنید. نسخه های قدیمی اپلیکیشن تلگرام از کانال پشتیبانی نمیکنند.به عنوان مثال می‌خواهیم در کانال تلگرام یک وب‌سایت عضو شویم. با مرورگر اینترنت گوشی به آدرس آن سایت مراجعه می‌کنیم و یکی از پُست‌ها را باز می‌کنیم. در انتهای هر پست متنی با عنوان”عضویت در کانال تلگرام ” قرار دارد. آن را انتخاب می‌کنیم.

how-to-join-telegram-channels-2

حالا مشاهده می‌کنید که اپلیکیشن تلگرام باز می‌شود و صفحه‌ی کانال تلگرام نمایش داده می‌شود. در پایین صفحه گزینه‌ی Join قرار دارد. باید آن را انتخاب کنید تا عضو کانال شوید.

telegram-channel-join

راهنمای Join شدن به کانال تلگرام به وسیله‌ی کامپیوتر

نکته: برای انجام این‌کار ابتدا باید نسخه دسکتاپ تلگرام را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

با مرورگر خود سایت مورد نظر برای عضویت در تلگرام را باز کنید و سپس به یکی از پُست‌های سایت مراجعه کنید. در انتهای هر پست متنی با عنوان”عضویت در کانال تلگرام ” قرار دارد. روی آن کلیک کنید.

how-to-join-telegram-channels-4

یا می‌توانید در همان صفحه‌ی اصلی در منوی سمت راست سایت متنی که روی آن نوشته شده “عضویت در کانال تلگرام را انتخاب کنید.

how-to-join-telegram-channels-3

حالا پنجره‌ای به یکی از اشکال زیر نمایش داده می‌شود. روی گزینه‌ای که با قرمز مشخص شده کلیک کنید تا اپلیکیشن تلگرام روی کامپیوتر شما اجرا شود و کانال تلگرام نمایش داده شود.

how-to-join-telegram-channels-1

حالا در پایین صفحه گزینه‌ی Join را انتخاب کنید.

how-to-join-telegram-channels-5

اشتباه متداول:

اشتباهی که اکثر کاربران آن را انجام می‌دهند این است که وقتی صفحه‌ی کانال در تلگرام باز می‌شود، تصور می‌کنند که عضو کانال شده‌اند. در صورتی که اگر گزینه‌ی Join که در پایین هر کانال وجود دارد را انتخاب نکنند عضو کانال نخواهند شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه